LTR18EZPF6802
MFR.Part #
LTR18EZPF6802
JLCPCB Part #
C2078284
Description
-55℃~+155℃ 68kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS