LTR18EZPF5601
MFR.Part #
LTR18EZPF5601
JLCPCB Part #
C6897202
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS