LTR18EZPF49R9
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
LTR18EZPF49R9
JLCPCB Part #
C4095362
Package
0612
Description
-55℃~+155℃ 49.9Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS