LTR18EZPF4301
MFR.Part #
LTR18EZPF4301
JLCPCB Part #
C525578
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS