LTR18EZPF39R0
MFR.Part #
LTR18EZPF39R0
JLCPCB Part #
C5372150
Description
-55℃~+155℃ 39Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS