LTR18EZPF30R0
MFR.Part #
LTR18EZPF30R0
JLCPCB Part #
C6897195
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 30Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS