LTR18EZPF2R00
MFR.Part #
LTR18EZPF2R00
JLCPCB Part #
C2074377
Description
-55℃~+155℃ 2Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS