LTR18EZPF2430
MFR.Part #
LTR18EZPF2430
JLCPCB Part #
C4283171
Description
-55℃~+155℃ 243Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS