LTR18EZPF2200
MFR.Part #
LTR18EZPF2200
JLCPCB Part #
C5372149
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS