LTR18EZPF1621
MFR.Part #
LTR18EZPF1621
JLCPCB Part #
C2086942
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS