LTR18EZPF15R0
MFR.Part #
LTR18EZPF15R0
JLCPCB Part #
C2980731
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS