LTR18EZPF1500
MFR.Part #
LTR18EZPF1500
JLCPCB Part #
C510162
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS