LTR18EZPF1100
MFR.Part #
LTR18EZPF1100
JLCPCB Part #
C5665514
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 110Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS