LTR18EZPF1003
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
LTR18EZPF1003
JLCPCB Part #
C2094278
Package
0612
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS