LTR10EZPJ430
MFR.Part #
LTR10EZPJ430
JLCPCB Part #
C2086030
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS