LTR10EZPJ332
MFR.Part #
LTR10EZPJ332
JLCPCB Part #
C2095058
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS