LTR10EZPJ301
MFR.Part #
LTR10EZPJ301
JLCPCB Part #
C20108950
Package
0508
Description
-55℃~+155℃ 1W 300Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS