LTR10EZPJ223
MFR.Part #
LTR10EZPJ223
JLCPCB Part #
C2093049
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS