LTR10EZPJ1R5
MFR.Part #
LTR10EZPJ1R5
JLCPCB Part #
C2091362
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS