LTR10EZPJ102
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
LTR10EZPJ102
JLCPCB Part #
C2095715
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS