LTR10EZPF1500
MFR.Part #
LTR10EZPF1500
JLCPCB Part #
C2078327
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS