LTR10EVHFLR820
MFR.Part #
LTR10EVHFLR820
JLCPCB Part #
C510159
Description
-55℃~+155℃ 500mW 820mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS