LTR10EVHFLR750
MFR.Part #
LTR10EVHFLR750
JLCPCB Part #
C2089466
Description
-55℃~+155℃ 500mW 750mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS