LTR10EVHFLR620
MFR.Part #
LTR10EVHFLR620
JLCPCB Part #
C4330241
Description
-55℃~+155℃ 500mW 620mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS