LTR10EVHFLR390
MFR.Part #
LTR10EVHFLR390
JLCPCB Part #
C1694499
Description
-55℃~+155℃ 390mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS