LTR10EVHFL9R10
MFR.Part #
LTR10EVHFL9R10
JLCPCB Part #
C2089735
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS