LTR10EVHFL2R70
MFR.Part #
LTR10EVHFL2R70
JLCPCB Part #
C510155
Package
0508
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS