LTR10EVHFL1R50
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
LTR10EVHFL1R50
JLCPCB Part #
C510154
Package
0508
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS