LTR10EVHFL1R20
MFR.Part #
LTR10EVHFL1R20
JLCPCB Part #
C510153
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS