LTR10EVHFL1R00
MFR.Part #
LTR10EVHFL1R00
JLCPCB Part #
C510151
Package
0508
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS