LTR100JZPJ752
MFR.Part #
LTR100JZPJ752
JLCPCB Part #
C6218789
Description
-55℃~+155℃ 3W 7.5kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS