LTR100JZPJ750
MFR.Part #
LTR100JZPJ750
JLCPCB Part #
C6897173
Description
-55℃~+155℃ 3W 75Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS