LTR100JZPJ6R8
MFR.Part #
LTR100JZPJ6R8
JLCPCB Part #
C6291121
Description
-55℃~+155℃ 3W 6.8Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS