LTR100JZPJ620
MFR.Part #
LTR100JZPJ620
JLCPCB Part #
C6657928
Description
-55℃~+155℃ 3W 62Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS