LTR100JZPJ563
MFR.Part #
LTR100JZPJ563
JLCPCB Part #
C6085075
Description
-55℃~+155℃ 3W 56kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS