LTR100JZPJ472
MFR.Part #
LTR100JZPJ472
JLCPCB Part #
C7220833
Description
-55℃~+155℃ 3W 4.7kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS