LTR100JZPJ393
MFR.Part #
LTR100JZPJ393
JLCPCB Part #
C6657924
Description
-55℃~+155℃ 39kΩ 3W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS