LTR100JZPJ391
MFR.Part #
LTR100JZPJ391
JLCPCB Part #
C6085073
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 3W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS