LTR100JZPJ330
MFR.Part #
LTR100JZPJ330
JLCPCB Part #
C6585465
Description
-55℃~+155℃ 33Ω 3W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS