LTR100JZPJ304
MFR.Part #
LTR100JZPJ304
JLCPCB Part #
C20108911
Description
-55℃~+155℃ 300kΩ 3W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS