LTR100JZPJ302
MFR.Part #
LTR100JZPJ302
JLCPCB Part #
C20108909
Description
-55℃~+155℃ 3W 3kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS