LTR100JZPJ223
MFR.Part #
LTR100JZPJ223
JLCPCB Part #
C6585463
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 3W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS