LTR100JZPJ1R1
MFR.Part #
LTR100JZPJ1R1
JLCPCB Part #
C7220825
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 3W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS