LTR100JZPJ180
MFR.Part #
LTR100JZPJ180
JLCPCB Part #
C7220823
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 3W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS