LTR100JZPJ124
MFR.Part #
LTR100JZPJ124
JLCPCB Part #
C20108894
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 3W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS