LTR100JZPFLR750
MFR.Part #
LTR100JZPFLR750
JLCPCB Part #
C5753407
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+100ppm/℃ 2W 750mΩ Thick Film Resistor ±1% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS