LTR100JZPFLR200
MFR.Part #
LTR100JZPFLR200
JLCPCB Part #
C6657910
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+100ppm/℃ 200mΩ 2W Thick Film Resistor ±1% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS