LTR100JZPF7R50
MFR.Part #
LTR100JZPF7R50
JLCPCB Part #
C6897151
Description
-55℃~+155℃ 3W 7.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS