LTR100JZPF7502
MFR.Part #
LTR100JZPF7502
JLCPCB Part #
C20108884
Description
-55℃~+155℃ 3W 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS