LTR100JZPF2R00
MFR.Part #
LTR100JZPF2R00
JLCPCB Part #
C6291093
Description
-55℃~+155℃ 2Ω 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS